دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان قم

نمایشگاه کتاب استان قم از اول اسفند تا ۷ اسفند در مجتمع ناشران قم در مساحت ۱۵ هزار مترمربع برگزار می‌شود.

 

دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان قم با حضور ۲۸۴ ناشر در ۶ بخش دفاع مقدس، حقوق،  روانشناسی، کودک و نوجوان، حوزه و زبان‌های خارجی و همچنین  ۵ نشست  تخصصی  در زمینه‌های اقتصاد، نشر در حوزه کودک و نوجوان، سوگواری شعر فارسی، نمایش آیینی مذهبی ویژه بانوان، کارگاه خط بریل ویژه نابینایان و همچنین کارگاه ویژه ناشنوایان برگزار می‌شود.

 

این نمایشگاه با یارانه‌ای بالغ‌بر ۵۰۰ میلیون تومان برگزار می‌شود و البته بن‌های ویژه‌ای نیز برای افراد مختلف جامعه اختصاص داده‌شده است به‌طوری‌که افراد عادی تا مدرک لیسانس ۱۰۰ هزار تومان و لیسانس تا مقطع دکتری و معادل آن بیش از ۱۰۰ هزار تومان است.

 

درمجموع، تخفیف‌های در نظر گرفته‌شده برای این دوره نمایشگاه، ۲۰ درصد یارانه دولتی و ۱۰ تا۳۰ درصد تخفیف از طرف ناشران است که  مردم می‌توانند از ۵۰ درصد تخفیف استفاده کنند.

 

این نمایشگاه به مدت ۷ روز از ۱ اسفند تا ۷ اسفند از ساعت ۹ تا ۱۲ و ۱۶ تا ۲۱ و با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معاونت فرهنگی، اداره کل ارشاد اسلامی استان قم، شهرداری قم و شرکت تعاونی ناشران قم برگزار می‌شود.

 

خاطر نشان می‌گردد که علاقه‌مندان به محصولات نشر نور معارف می‌توانند از غرفه‌ی این انتشارات در طبقه -۱ و پلاک ب-۱۷ دیدن فرمایند.

برگزاری رونمایی از کتاب شکوه نهج‌البلاغه

29 بهمن, 1395

برگزاری نمایشگاه کتاب تهران در سال ۱۳۹۶

29 بهمن, 1395

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *